Rally2.com rally video videa sprint crash foto fotografie

  
Info
ISSN: 1213-9173
Vydává:
Rallysport Příluky
Šéfredaktor:
Ing. Pavel Zvonek
Vedoucí týmu:
Štěpán Forman
Doporučujeme
Nyní naše stránky prohlížejí 3 host(é) a 0 uživatel(é).


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde.  
Barum rally
nejen 2008
eShop.Rally2.com
internetový obchod 
MČR - rally

TZ: Tiskové zprávy k Valašské rally 2008 číslo 3 až 6
Posláno Pátek, 07 Březen 2008 @ 16:10:07  Vytisknout  Poslat článek známým
Autor článku: RSPříluky


Valaška nabídne bohatý doprovodný program!


Cetelem Valašská rally 2008, druhý díl devítidílného seriálu Mediasport Mistrovství České republiky v rally, nabídne hodnotný doprovodný program, který se po oba dny (28. - 29. března) odehraje na náměstí ve Valašském Meziříčí. Vystoupí zde hudební skupina S DPH BAND, romský folklorní soubor ILESSTAR, Sdružení dechového orchestru mladých Zlín a bubenické seskupení MORAVIAN DRUMMERS. Na slavnostní start populární Valašky a při vyhlášení výsledků i předání cen budou jednotlivé vozy doprovázet na startovní rampu krojované páry dětí ze souboru Ovečky z Valašského Meziříčí.

Představme si ve stručnosti aktéry doprovodného programu Cetelem Valašská rally 2008. Bubenická kapela MORAVIAN DRUMMERS vznikla ve Valašském Meziříčí v roce 2006. V kapele hraje devět bubeníků z celé Moravy a jedna bubenice ze Vsetína. Kapela má v repertoáru napoleonské královské pochody a autorské samby Jana Korgera z Valašského Meziříčí.

Romský folklorní soubor ILESSTAR ze Vsetína byl založen před osmi lety pod původním názvem BALVAJ (v překladu vítr). Později se změnou hlavního vedení souboru došlo i k jeho přejmenovaní na ILESSTAR (v překladu od srdce). Ve svém žánru patří v současné době k předním uměleckým tělesům v České republice. Malebné a barevné písně, tance i kroje dovedou rozehřát a nadchnout každého diváka. Taneční a pěvecké umění romské kultury za doprovodu reprodukované hudby zpestří letošní Valašskou rally.

Sdružení dechového orchestru mladých Zlín, o.s. bylo ustanoveno v roce 1997 a navazuje na dechový orchestr, který v roce 1946 založil Karel Trávníček. Zlínský orchestr sdružuje muzikanty ve věku od 12 do 30 let a tomu se podřizuje i samotný repertoár. V notách najdete sice i klasickou dechovku, ale mnohem více muzikálové melodie, orchestrály nebo transkripce rockových skladeb. Orchestr mladých ze Zlína se nebojí ani spolupráce s rockovými kapelami či velkolepých show se swingovými nebo jazzovými orchestry. K orchestru patří rovněž skupina mažoretek a tanečníků, která vznikla již před deseti lety. Další informace k Cetelem Valašská rally 2008 najdete na oficiální internetové adrese soutěže www.valasskarally.com

Doprovodný program Cetelem Valašská rally 2008:

Pátek 28. března 2008:
od 14:00 hodin - hudební skupina S DPH BAND ze Vsetína
15:45 – 16:45 hodin - vystoupení Sdružení dechového orchestru mladých Zlín
18:30 – 19:00 hodin - vystoupení Sdružení dechového orchestru mladých Zlín

Sobota 29. března 2008:
od 08:00 hodin - hudební skupina S DPH BAND ze Vsetína
08:15 – 08:55 hodin - romský folklorní soubor ILESSTAR ze Vsetína
11:40 – 11:55 hodin - MORAVIAN DRUMMERS, valašská bubenická škola z Valašského Meziříčí
11:55 – 12:15 hodin - romský folklorní soubor ILESSTAR ze Vsetína
12:15 – 12:25 hodin - MORAVIAN DRUMMERS, valašská bubenická škola z Valašského Meziříčí
16:45 – 17:15 hodin - MORAVIAN DRUMMERS, valašská bubenická škola z Valašského Meziříčí

Ve Valašském Meziříčí 6. března 2008
Roman ORDELT
tiskový mluvčí
Cetelem Valašská rally 2008

Vyhlášena opět tradiční fotosoutěž pro amatéry a profesionály!


Pořadatel Valašské rally Autoklub RS - Vsetín v AČR ve spolupráci s agenturou ZLIN PRESS production vyhlašují při letošním ročníku populární Valašky opět tradiční fotosoutěž na téma příprava a průběh Cetelem Valašská rally 2008.

Podmínky fotosoutěže:
Fotosoutěž je vypsána ve společné kategorii pro profesionální fotoreportéry i fotoamatéry. Každý z autorů se může soutěže zúčastnit ve dvou vypsaných kategoriích: digitální fotografie a barevná fotografie. Přijímány budou jen snímky ve formátu 13 x 18 cm (menší nebo větší formát nebude do soutěže přijat). Každý autor může zaslat maximálně pět fotografií v každé kategorii.

Pravidla pro kategorii digitální fotografie:
Každý autor může poslat pouze 5 digitálních fotografií, maximální rozlišení jedné fotografie: 1600*1200, maximální velikost jedné fotografie: 500 kB, povolený formát digitální fotografie: JPG.

Ceny:
Organizátor fotosoutěže udělí maximálně 3 ceny v podobě věcného dárku v obou kategoriích. Podle úrovně soutěžních příspěvků mohou být uděleny dvě stejné ceny, případně některá z cen nemusí být udělena.

Uzávěrka fotosoutěže:
30. dubna 2008

Soutěžní práce zasílejte do uvedeného data na adresu:
ZLIN PRESS production, Šrámkova 349, 763 02 Zlín 4, na obálku uveďte heslo Fotosoutěž Cetelem Valašská rally 2008. Digitální fotografie zasílejte na adresu: zlinpressmedia@seznam.cz

Výsledky soutěže a oceněné práce budou zveřejněny v oficiálním programu Cetelem Valašská rally 2009 a na internetové adrese www.valasskarally.com. Zaslané fotografie se stávají majetkem vyhlašovatele soutěže, který si vyhrazuje právo je použít v rámci vyhodnocení Cetelem Valašská rally 2008 a při přípravě příštího XXVIII. ročníku populární Valašky.

Ve Valašském Meziříčí 3. března 2008
Roman ORDELT
tiskový mluvčí
Cetelem Valašská rally 2008

Valašská rally se spojila se společností Cetelem!


Druhý podnik Mezinárodního mistrovství České republiky v rally 2008 - XXVII. Valašská rally (28. - 29. března) získal nového generálního sponzora. Stala se jím společnost CETELEM ČR, a.s., jedna z nejvýznamnějších finančních institucí, které poskytují úvěrové služby spotřebitelům, a to nákupy na splátky, osobní půjčky, úvěry na financování motorových vozidel nebo kreditní karty. Oficiální název populární Valašky je tak letos Cetelem Valašská rally 2008.

Organizátoři z AutoMotoKlubu Rallye Sport – Vsetín dohodli se společností Cetelem možnost dlouhodobé spolupráce. Cetelem se zabývá poskytováním spotřebitelských úvěrů a v jejich nabídce nechybí ani produkty pro řidiče – Autoúvěr a Motoúvěr. „Nabídka Cetelemu je velmi široká, takže si u nás vybere každý. Poskytujeme úvěrové služby přímo v místě prodeje (tzn. nákupy na splátky), nabízíme kreditní karty s až 50denním bezúročným obdobím, účelové i neúčelové osobní půjčky a speciální produkty Autoúvěr a Motoúvěr určené pro financování motorových vozidel. Na podpoře automobilového sportu se podílíme prostřednictvím Valašské rally premiérově. V letošním roce stojíme na samém začátku, ale uvažujeme o dlouhodobější spolupráci. Věříme, že spojení společnosti Cetelem s heslem „Zelená pro vaše plány“ s jednou z nejvýznamnějších rally v České republice, bude v každém případě spojením vítězů,“ uvedla ing. Gabriela Pithartová, ředitelka Správy marketingu a komunikace CETELEM ČR, a.s.
„Vstupem společnosti Cetelem do pozice generálního sponzora Valašské rally očekáváme výraznou stabilitu ve finančním zabezpečení automobilové soutěže na Valašsku. Po dvouletém půstu jsme postoupili zpět do velkého šampionátu, což s sebou nese samozřejmě i vyšší nároky na zajištění a organizaci. Jsme rádi, že jsme se dohodli se společností Cetelem na možnosti dlouhodobé spolupráce, neboť se nám podařilo získat velmi stabilního a silného partnera, kterému patří ve svém oboru podnikání čelní příčky. A rovněž Valašská rally má ty největší ambice,“ řekl Miroslav Hošák, ředitel Cetelem Valašská rally 2008.

K výrazné medializaci a propagaci populární Valašky poslouží i 15 velkých billboardů, které jsou od 1. března umístěny v blízkosti frekventovaných silničních tahů a velkých nákupních supermarketů. Návštěvníci je naleznou především ve Zlíně, ale i ve Valašském Meziříčí a Novém Jičíně. Cetelem Valašská rally 2008 startuje v pátek 28. března v 16:50 hodin na náměstí ve Valašském Meziříčí, cíl rally je v sobotu 29. března v 17:15 hodin. Letošní ročník Valašky měří celkem 501 km a obsahuje 13 rychlostních zkoušek v celkové délce 177 km.

Ve Valašském Meziříčí 3. března 2008
Roman ORDELT
tiskový mluvčí
Cetelem Valašská rally 2008

Pořadatelé Valašky evidují první přihlášené posádky!


I když do startu XXVII. ročníku Valašské rally (28. - 29. března) zbývá více než pět týdnů, organizátoři z AutoMotoKlubu Rallye Sport – Vsetín mají v těchto dnech v sekretariátu rally již první přihlášky soutěžních posádek. Není bez zajímavosti, že jako první se do druhého podniku devítidílného seriálu Mediasport Mezinárodní mistrovství České republiky v rally 2008 přihlásili úřadující čeští šampioni Václav Pech, Petr Uhel na voze Mitsubishi Lancer EVO IX z týmu EuroOil - Čepro Czech National Team.


Jedenatřicetiletý plzeňský jezdec vyhrál populární Valašku již dvakrát, neboť na Vsetínsku a Valašskomeziříčsku triumfoval v letech 2003 a 2005 a v obou případech pilotoval vůz Ford Focus WRC. Rovněž letos patří k hlavním aspirantům na celkové prvenství. Pětinásobný mistr České republiky a držitel priority FIA B zahájil letošní sezonu vítězstvím na rakouské Jänner rally a do další obhajoby českého titulu vykročil pravou nohou. „Přihláška Vaška Pecha byla první, která se nám objevila v sekretariátu rally. Téměř každý den se nás jezdci dotazují na informace ohledně letošního ročníku Valašky. Těší nás zájem jezdců nejen z České republiky, ale i ze Slovenska, Polska a dalších států. V minulém týdnu jsme vydali schválené zvláštní ustanovení a časový harmonogram, ve kterém jsme ještě udělali drobné kosmetické úpravy. Tento týden bude oficiální časový harmonogram vystaven na internetových stránkách rally,“ řekl Miroslav Hošák, ředitel Valašské rally.

Vedle mistra Pecha již přihlášku poslal i výborný Slovák Peter Gavlák (Mitsubishi Lancer EVO IX), který vlastní národní prioritu a v loňském roce skončil v absolutním pořadí českého šampionátu na sedmém místě. „A Gavlák zřejmě nebude jediným slovenským jezdcem na startu. Zájem o start na Valašsku projevil i Jozef Béreš jr., v předchozích letech pravidelný účastník světového šampionátu juniorů a vítěz řady soutěží u našich východních sousedů. Hlásí se nám i jezdci z Polska,“ uvedl Hošák. Seznam doposud přihlášených posádek najdete na oficiálních internetových stránkách Valašky, když seznam přihlášených bude pravidelně aktualizován. Přihlášeni jsou mimo jiné Josef Sedláček (Renault Clio R3), Tomáš Kurka (Mitsubishi Lancer EVO VIII), Jiří Skoupil (Fiat Punto S1600), Polák Marcin Dobrowolski (Citroën C2 R2) a další. Uzávěrka přihlášek je stanovena na úterý 18. března a maximální počet přijatých posádek je 130. „Očekáváme, že se nám přihlásí kolem stovky posádek. Především na Zlínsku a Vsetínsku je soutěžní automobilový sport nesmírně populární a prakticky každý již plánuje, jak vytáhne závodní vůz po zimním spánku z garáže,“ vysvětluje Hošák.

Dá se očekávat, že letošní ročník Valašky nabídne velmi kvalitní startovní pole a řadu premiér soutěžních vozů. Fanoušci automobilového sportu se mají opravdu na co těšit. Na nedávné tiskové konferenci k Mogul Šumava Rallye Klatovy potvrdil starty v českém šampionátu i Roman Kresta, bývalý tovární jezdec Fordu. Zlínský rodák pojede podobně jako Pech na voze Mitsubishi Lancer EVO IX připravovaném v dílnách Charouz Racing System. A prvním startem Kresty v letošním domácím šampionátu má být právě Valašská rally!

K výrazné propagaci letošní Valašské rally má posloužit celkem patnáct velkých billboardů v blízkosti frekventovaných hlavních silničních tahů a nákupních center ve Zlínském kraji. „Budou umístěny ve Zlíně, Vsetíně a Valašském Meziříčí. Například v krajském městě Zlíně je najdeme u supermarketu Terno ve Zlíně-Loukách nebo v blízkosti benzinové pumpy Agip ve Zlíně-Prštném. Diváci je uvidí poprvé na přelomu února a března,“ podotkl Hošák. Start XXVII. Valašské rally 2008 proběhne v pátek 28. března v 16:50 hodin z náměstí ve Valašském Meziříčí, v cíli rally se první posádka objeví na stejném místě v sobotu 29. března v 17:15 hodin. Na jezdce čeká trať v celkové délce 501,60 km, která obsahuje celkem 13 rychlostních zkoušek na šesti úsecích v celkové délce 177,71 km. Poprvé najdeme v itineráři soutěže i polookruhovou erzetu na předměstí Valašského Meziříčí, v části zvaná Juřinka. Další informace najdete na nových internetových stránkách rally na adrese www.valasskarally.com.


Ve Valašském Meziříčí 13. února 2008
Roman ORDELT
tiskový mluvčí
XXVII. Valašská rally 2008

Související odkazy:
Druhou letošní soutěží byla tento víkend Rally Šumava. Obě posádky Seznamu si v
I přes vítězství na Valašce smíšené pocity týmu Sparrow Racing
Valoušek na Valašce nakonec smolně bronzový
Valaška 2008 pohledem Zdeňka Vladyky + video
Seznam.cz Rally Team vyzkoušel techniku ve Valašské Rally
Fotografie z Valašské rally 2008 3.4.
Asfaltová premiéra s vozem S2000
Tiskové zprávy k Valašské rally 2008 číslo 12 a 13
Tiskové zprávy k Valašské rally číslo 10 a 11
Statistika podle seznamu přihlášených posádek
Tiskové zprávy k Valašské rally 2008 číslo 3 až 6
Sparrow Racing Team vstoupil do nové sezóny v Rakousku

Vše o letošním ročníku této soutěže
Oficiální stránky soutěže
Zvláštní ustanovení
Harmonogram soutěže
Mapy soutěže
Přihlášené posádky
Online výsledky
Video sestřihy nejen havárií
Nástrahy rally
Ostatní podniky


 
Top 5 článků za 14 dní
Reklama
"TZ: Tiskové zprávy k Valašské rally 2008 číslo 3 až 6" | Přihlásit/vytvořit účet | 0 komentář(ů)
Body

Za obsah komentářů je zodpovědný uživatel, ne provozovatel těchto stránek
  


Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (17)


Webhosting poskytuje: PC servis Zlín - Ing. David Zvonek
webmaster: Ing. David Zvonek, spolupráce Lukáš Vičánek
na obsahu stránek se podílí: Ing. Pavel Zvonek, Zdeněk Vladyka, Ing. David Zvonek, Štěpán Forman a další


© Copyright RS-Příluky. Stránka potřebuje 1.644693 vteřiny k natažení.