Je zde opět konec roku, čas bilancování, nových předsevzetí a poděkování
Datum: Pondělí, 30 Prosinec 2002 @ 19:24:18
Téma: Krátce

Je zde opět konec roku, čas bilancování čas nových předsevzetí a poděkování. Rádi bychom poděkovali Vám všem za podporu, která nám umožnila zisk titulu vicemistrů v 2002 di Andrea Lupo Rally Championship ve skupině N2 pro rok 2002 a budeme velmi potěšeni, zachováte-li nám svou přízeň i nadále.PF 2003

PF_2002

Je zde opět konec roku, čas bilancování a čas nových předsevzetí. V letošním roce náš tým pokračoval ve spolupráci s MOTOCARSPORT rallye team Zádveřice a díky tomuto fungujícímu partnerství se naši posádce Jaromír Tarabus – Igor Norek podařilo získat druhé místo s vozem Honda Civic 1,6 Vti ve třídě N2 v 2002 di Andrea Lupo Rally Championship. Z motoristického hlediska můžeme považovat rok 2002 za úspěšný, i přesto že se převážně pro technické potíže na vozidle nepodařilo získat absolutní prvenství.

V roce 2003 bychom chtěli pokračovat v účasti ve „velkém mistrovství“ a pokusit se o zisk prvního místa v absolutním pořadí. Proto jsme pro sezónu 2003 navázali spoluprácí s týmem SPARROW racing, od kterého si pronajmeme zcela nově postavený vůz Honda Civic 1,6 Vti.

Příznivcům našich internetových stránek, bychom chtěli v následujícím roce přinést zatraktivnění obsahu i vzhledu. Pokračuje výborná spolupráce se Zlínskou firmou DATITEL, která nám zdarma poskytla prostor na svém serveru a s její velkou pomocí jsme se dostali na páteřní síť.

Všem našim sponzorům, obchodním partnerům, mechanikům a příznivcům bychom chtěli poděkovat za velkou podporu, kterou nám věnovali a chtěli bychom všem popřát do nového roku 2003 hodně zdraví, štěstí pracovních i osobních úspěchů.
Ze své pozice vedoucího týmu, bych chtěl v neposlední řadě poděkovat všem členům týmu, kteří vykonávají práci pro tým ve svém volném čase a zcela bezplatně a nelitují obětovat nemalé materiální a finanční prostředky pro bezproblémový chod týmu.

Děkujeme Vám všem za podporu, která nám umožnila získat druhé místo ve třídě N2 v 2002 di Andrea Lupo Rally Championship. a budeme velmi potěšeni, zachováte-li nám svou přízeň i nadále.


Štěpán Forman
vedoucí týmu RallySport Příluky

Přání "šéfredaktora"

Tento článek je z Rally2.com - Rallysport Příluky: infomace, fotografie a videa z rally
Rally2.com - Rallysport Příluky

URL adresa článku: http://www.rally2.com/article.php?sid=777