Internetové stránky AP motorsport Litvínov
Datum: Úterý, 25 Září 2001 @ 20:55:20
Téma: Recenze

Pro dnešek jsem si pro vás připravil zhodnocení stránek posádky, která závodí více jak 15 let na závodních tratích nejen v ČR. Napovím vám že jde o posádku v současné době umístěnou na druhém místěPro dnešek jsem si pro vás připravil zhodnocení stránek posádky, která závodí více jak 15 let na závodních tratích nejen v ČR. Napovím vám že jde o posádku v současné době umístěnou na druhém místě ve skupině N4. Ano, samozřejmě že jde o Ing. Václava Arazima – Juliuse Gála.

Na stránkách najdete popis posádky, základní údaje vozu a průběh sezóny. Posledně jmenovaná rubrika je pro návštěvníka asi nejvíce zajímavá. Je škoda že oproti minulým letům chybí tiskové prohlášení k jednotlivým závodům, u letošní sezóny najdete pouze tabulku s umístěním v daném závodu. Poslední aktualizace proběhla 31.7. a to přidáním prvních fotografií z letošní sezóny.

obsah 6/10
grafika 7/10

Konečný verdikt:
Stránky jsou pěkně graficky udělané a co se týče technického provedení nenapadá mě nic co by se dalo vytknout. Větší návštěvnosti stránek by jistě pomohlo kdyby se na stránkách objevovalo tiskové prohlášení k odjetému závodům.


A pokud klikneš na obrázek, dostanete se na stránky AP motorsport Litvínov

Tento článek je z Rally2.com - Rallysport Příluky: infomace, fotografie a videa z rally
Rally2.com - Rallysport Příluky

URL adresa článku: http://www.rally2.com/article.php?sid=351