Právě vychází DVD „THE BEST OF 2007 - ZDENĚK VLADYKA“
Datum: Čtvrtek, 22 Květen 2008 @ 10:43:26
Téma: Nabídka videokazet

Rally2.comV těchto dnech vychází nové DVD s názvem „The Best Of 2007 – Zdeněk Vladyka“ mapující nejatraktivnější záběry našeho kameramana Zdeňka Vladyky ze sezóny 2007. Podrobnosti se dozvíte v našem rozhovoru a autorem.V těchto dnech vychází nové DVD s názvem „The Best Of 2007 – Zdeněk Vladyka“ mapující nejatraktivnější záběry našeho kameramana Zdeňka Vladyky ze sezóny 2007. Podrobnosti se dozvíte v našem rozhovoru a autorem.

RSPříluky : Na začátek otázka, která každého napadne. Jakto, že přicházíš s Best ofkou až teď?
ZV: Samozřejmě, že jsem chtěl vydat Best Ofku na konci roku ale má pracovní zaneprázdněnost mi to neumožnila. Na druhou stranu si říkám, že třeba uprostřed této napínavé, právě probíhající sezóny, někdo rád zavzpomíná na rok loňský a jeho soutěžácké souboje.

2007the_best_of_ZV.jpg


RSPříluky : Děkujeme za vysvětlení a hned další obligátní otázka. Co na DVD najdeme?
ZV: Najdete tady nejlepší, nejatraktivnější průjezdy závodních aut, ze soutěží, které jsem letos s kamerou navštívil. Samozřejmě že nechybí spousta krizovek, výletů mimo trať, havárií, hodin a průjezdů při kterých srdce soutěžního fandy zaplesá. Většinou se jedná o technické, a jezdecky náročné úseky. Ty divácké tzv. "kosy a vracáky" se na kompilaci nevyskytují, a to je rozdíl oproti sestřihům z profesionálních studií. DVD udělá radost zejména "fajnšmekrům", kteří takovéto úseky vyhledávají, ale určitě bude zajímavá i fandům navštěvujícím divácká místa. Těm se aspoň přiblíží úseky, kde se opravdu dělá čas.

RSPříluky : Byl jsi lovit záběry i na soutěžích mimo hranice České republiky?
ZV: Byl jsem loni 2x v Rakousku na rally a to na Jänneru a mém oblíbeném Semperitu po novu Waldviertelu. Navštívil jsem i Matador Tatry na Slovensku a Maďarskou Start Auto Eger.

RSPříluky : Tradičně DVD začíná klipem, tentokráte hudbou Zdeňka Lišky ze seriálu „30 případů majora Zemana“. Proč jsi sáhl po této skladbě, když v předchozích „best-ofkách“ jsi měl spíše rockové písničky?
ZV: Protože je to skvělá věc, plná zvratů, rytmů a melodií. A taky proto, že pan mistr Liška žil nějakou dobu ve Zlíně a má tu moc pěknou vilu, kterou navrhoval arch. Plesník. Tato vila se nachází přímo u RZ Maják, tedy u varianty, která se jela v devadesátých letech se startem na Kudlově. Jsem si jistý, že kdyby mistr žil v této době, tak by byl určitě velkým fandou rally a jsem přesvědčen že by byl i členem Rallysportu Příluky :-)

RSP : Kdyby měl někdo o toto DVD zájem, jak a koho má kontaktovat?
Ten koho by toto DVD oslovilo, ať mi napíše e-maila na adresu zdenek.vladyka@s-projekt.cz. Cena DVD je 200,-Kč.

Videoklip ke kazetě The Best Of Zdeněk Vladyka 2007
Kliknutím na obrázek spustíte video


Ptal se Pavel ZvonekTento článek je z Rally2.com - Rallysport Příluky: infomace, fotografie a videa z rally
Rally2.com - Rallysport Příluky

URL adresa článku: http://www.rally2.com/article.php?sid=1829