Rally2.com rally video videa sprint crash foto fotografie

  
Info
ISSN: 1213-9173
Vydává:
Rallysport Příluky
Šéfredaktor:
Ing. Pavel Zvonek
Vedoucí týmu:
Štěpán Forman
Doporučujeme
Nyní naše stránky prohlížejí 2 host(é) a 0 uživatel(é).


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde.  
Barum rally
nejen 2008
eShop.Rally2.com
internetový obchod 
Nabídka videokazet

Klip The best of David Kania 2006 + nabídka DVD
Posláno Středa, 21 Březen 2007 @ 10:12:58  Vytisknout  Poslat článek známým
Autor článku: Pavel Zvonek


I po roce 2006 přichází kameraman David Kania s DVD, které mapuje jeho cesty po automobilových soutěžích v Česku i zahraničí. Stejně jako loni i letos máte možnost se podívat na klip z roku 2006 a pokud budete mít zájem i zakoupit DVD, na kterém kromě zimních rally najdete sestřih záběrů z téměř kompletního českého malého a velkého mistráku a z MS Švédsko, Korsiku a Sardinii.

Videoklip ke kazetě The Best Of David Kania 2006
Kliknutím na obrázek spustíte video


Proč je klip až teď ?
Videoklip jsem měl sestřihaný už v prosinci, ale jelikož je takové mrtvé období na rally a taky náš webmaster je hodně zaneprázdněný, tak je až teď. No a taky letošní zima, i když to momentálně vypadá jinak, byla nějaká nezimní proti té loňské. Na mém sestřihu je minimálně polovina záběrů ze zasněžených rally a ty nádherné průjezdy smykem by bylo hříchem na DVD nedát a nechat si je pouze ve svém archívu. Takže je to taková vzpomínka na loňský vydatný příděl sněhu. S kamerou jsem byl na všech zimních rally, včetně Stopy a nádherného Švédska.

Na severu jsi se byl podívat s kamerou už loni. Co plánuješ letos?
Ano, musím říct, že z předloňské Finské rally jsem byl nadšený. Ale když shlédnete Švédskou rally ( a to mi potvrdil každý, kdo tam byl ) tak řeknete, že je to nejhezčí rally co jste kdy viděli. Jak tam auta lítají velkou rychlostí na sněhu a ledu … Člověk si řekne, že to není ani možné. Prostě všem vřele doporučuji. A když někdo říká, že je tam zima? Stačí dobré termoprádlo, boty a slivovička, i když ta se do konečků prstů při natáčení kamerou a - 25 C nedostane. Ale zase tam hoří všude okolo moc ohýnků, kde se dá ohřát a nikdo tě neodežene. Tam jsem poprvé viděl jak opravdu fanoušci nosí dříví do lesa, které koupí na benzínce. Pak ho táhnou na bobech, které mají i proto, že zpátky na nich táhnou své totálně ožralé kamarády. Jo to je ta skandinávská prohibice. Letos bych se s kamerou rád podíval mimo České republiky do Finska a na nějaký asfalt, třeba do Katalánska.

Co na sestřihu ještě najdeme?
Takže kromě zimních rally, včetně Švédska, najdete na sestřihu téměř kompletní český malý a velký mistrák a z MS ještě Korsiku a Sardinii. Na obou ostrovech je krásně, každý je jiný. Ale "sardoška" mi přišla pěknější, taky díky tomu, že Korsičani jsou strašně velcí nacionalisté a moc se s cizinci nechtějí bavit. Za to na Sardinii jsou místní pohostinní a milí. Sice je to tam samý korkový dub, ale celkový dojem je asi lepší. Tam bych jej klidně znovu. Na sestřihu je krom pěkných průjezdů, krizovek a havárií, taky pár záběrů předjíždění - neboli jak se má pouštět rychlejší. Ale taky vynucené předjetí od Maďara Szaboa na rally Šumava, kdy nedbal na mírné poškození svého krásného žigulíku. Celkově se na DVD objeví zhruba hodina záběrů a videoklip. Cena DVD je 200 Kč + poštovné. Navíc každému, kdo si objedná DVD přidám k tomuto sestřihu i sestřih z roku 2005.

Když bude mít někdo zájem DVD si objednat, co má udělat?
Můžete mě kontaktovat na mailu david.k@priluky.cz nebo telefonicky na 776 047 159. Po domluvě je možný i kontakt na českých soutěžích rally, bez nutnosti placení poštovného.

Kamera a střih: David Kania

Související odkazy:

Video sestřihy nejen havárií
Nástrahy rally
Ostatní podniky


 
Top 5 článků za 14 dní
Reklama
"Klip The best of David Kania 2006 + nabídka DVD" | Přihlásit/vytvořit účet | 0 komentář(ů)
Body

Za obsah komentářů je zodpovědný uživatel, ne provozovatel těchto stránek
  


Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (18)


Webhosting poskytuje: PC servis Zlín - Ing. David Zvonek
webmaster: Ing. David Zvonek, spolupráce Lukáš Vičánek
na obsahu stránek se podílí: Ing. Pavel Zvonek, Zdeněk Vladyka, Ing. David Zvonek, Štěpán Forman a další


© Copyright RS-Příluky. Stránka potřebuje 1.772084 vteřiny k natažení.