Nový sprint ve Zlíně?
Datum: Neděle, 09 Listopad 2003 @ 23:42:17
Téma: Týmové Informace

Rally2.comJe možné, že náhodného návštěvníka Zlína překvapil neobvyklý počet závodních strojů, které se tuto sobotu kolem poledne proháněly po zlínských komunikacích. Nezasvěcení možná listovali kalendářem automobilových závodů a marně hledali soutěž v neobvyklém podzimním termínu. Ostatní však věděli, že osmý listopad je nejvýznamnějším dnem dvojice Jaromír Tarabus – Petra Ševčíková, kteří měli začít společnou cestu životem.Je možné, že náhodného návštěvníka Zlína překvapil neobvyklý počet závodních strojů, které se tuto sobotu kolem poledne proháněly po zlínských komunikacích. Nezasvěcení možná listovali kalendářem automobilových závodů a marně hledali soutěž v neobvyklém podzimním termínu. Ostatní však věděli, že osmý listopad je nejvýznamnějším dnem dvojice Jaromír Tarabus – Petra Ševčíková, kteří měli začít společnou cestu životem.

A byl to začátek opravdu ukázkový, když ve stylu Barum rally začaly závodní vozy přijíždět do "UP" před zlínskou radnicí na Náměstí míru. Přesně tak, jak se to sluší na novopečeného mistra republiky. Celkem se představilo dvanáct, svatebně vyzdobených soutěžích speciálů se jmenovkou Tarabus – Tarabusová, z nichž mnohé pamatují významné chvíle Mirkovi motoristické kariéry. Nechyběl zde vůz Škoda Favorit se kterým poprvé jako jezdec startoval na Barum rally, mistrovské Hondy ze sprintů 2001 a letošního MMČR 2003 a ani loňský vícemistrovský Civic. Početný zástup soutěžních vozů zaujal nejen svatební hosty, ale i náhodné kolemjdoucí. Poté co si oba budoucí manželé řekli slavnostní "ano", mohlo naplno začít velké motoristické uvítání. O tom že se jednalo o velké překvapení, svědčí velký údiv novomanželů. Mira: "Už před svatbou jsem očekával, že by se před radnicí mohly objevit čtyři nebo pět vozů, ale že jich bude dvanáct, tak to mě velice překvapilo." Petra: "Kvůli organizaci jsem věděla, že na náměstí bude několik závodních vozů, ale takovéto uvítání jsem opravdu nečekala." Poté co musel Mira předvést své umění při výměně kola a po fotografování novomanželské dvojice, odjela celá kolona Zlínem na svatební hostinu.

Vše příjemné, co lze od života očekávat, snad popřál novomanželům oddávající a také následný početný zástup gratulantů. My, protože jsme motoristický server přejeme za celou skupinu našich spolupracovníků a fanoušků pohodový průjezd celým životem bez technických problémů a defektů, zajímavé životní zkoušky s minimem krizovek a spoustu malých následovníků.

PS: Speciální poděkování patří všem týmům a majitelům, kteří poskytli vozy na tento svatební ceremoniál, jmenovitě Sparrow racing teamu, Motorcarsportu Zádveřice, Pavlovi Prášilovi, bratrům Vladykovým, Mirovi Mikulenkovi, Tomášovi Řezníčkovi a Robertovi Mikulkovi.Text: Pavel Zvonek
Foto: David ZvonekTento článek je z Rally2.com - Rallysport Příluky: infomace, fotografie a videa z rally
Rally2.com - Rallysport Příluky

URL adresa článku: http://www.rally2.com/article.php?sid=982