IV. Beseda se závodníky rally
Datum: Neděle, 20 Únor 2011 @ 21:05:20
Téma: Zajímavosti

Pořadatelé ze Želechovic u Zlína ve spolupráci s AK Rallysport Brno o. s. a TJ Sokol Želechovice Vás zvou na již IV. ročník Besedy s jezdci a spolujezdci rally!Pořadatelé ze Želechovic u Zlína ve spolupráci s AK Rallysport Brno o. s. a TJ Sokol Želechovice Vás zvou na již IV. ročník Besedy s jezdci a spolujezdci rally!

Akce se koná v sobotu 5. 3. 2011 od 17 hodin v sokolovně v Želechovicích nad Dřevnicí u Zlína (GPS: 49°13'1.535"N, 17°44'57.103"E).

Tradicí této akce je vždy výborné obsazení špičkovými jezdci a spolujezdci současnosti, ale již také historie. Nejinak tomu bude i letos. Želechovická beseda je tak ideální příležitost, jak se dozvědět něco z novinek před nastávající sezonou, ovšem současně také poslechnout si více než zajímavé vzpomínky od osobností, které spoluutvářely historii našeho rallysportu.
Ze závodníků, kteří zatím potvrdili svoji účast, jmenujme například následující: úřadující mistr republiky Pavel Valoušek, Petr Gross, Jaroslav Orsák, Karel Vajík, Daniel Trunkát, Petr Starý, Igor Drotár, Vlado Bánoci, Karel Jirátko, Tomáš Kostka, Michal Sum či Milan Pantálek. V jednání jsou další jezdci, kteří se mohou pochlubit titulem absolutního mistra republiky z minulých let.

Účastníci besedy z minulých let si jistě pamatují, že některé z těchto jmen patří opravdu dobrým vypravěčům. Na minulý ročník besedy můžete zavzpomínat i pomocí pěkného videa od Nedbise.

http://www.youtube.com/watch?v=PClHSrMFQHs

Během hlavní části programu, tedy samotné besedy se závodníky, budete mít možnost zeptat se přítomných na cokoliv, co vás napadne. Po skončení besedy bude následovat autogramiáda závodníků, videoprojekce a bohatá tombola pro diváky s věcnými cenami s rallyovou tématikou. Hlavní cenou bude stejně jako loni svezení v závodním voze. Novinkou bude letos rally-trenažer s možností zajet si vybranou rychlostní zkoušku s hostem akce.

Vstupné na besedu je dobrovolné.
Program IV. Besedy se závodníky rally v Želechovicích u Zlína
1) Představení přítomných jezdců.
2) Hlavní část programu – otázky na jezdce a spolujezdce z publika.
3) Autogramiáda jezdců + videoprojekce s rallyovou tématikou.
4) Bohatá tombola.
5) Volná zábava s hudbou do pozdních nočních hodin, občerstvení a podpůrné prostředky budou zajištěny v dostatečné míře.

Těšíme se na viděnou a na to, že se nám společně podaří řádně se naladit na nastávající rallyovou sezonu!
Tento článek je z Rally2.com - Rallysport Příluky: infomace, fotografie a videa z rally
Rally2.com - Rallysport Příluky

URL adresa článku: http://www.rally2.com/article.php?sid=2063