T&T: Vyhodnocení soutěže Pošli skok a svez se v S2000!
Datum: Pondělí, 16 Březen 2009 @ 23:19:26
Téma: MČR - rally

Soutěž o svezení ve Fiatu Grande Punto S2000 po boku Jaromíra Tarabuse, vyhlášená 18. února, již zná svého vítěze!Soutěž o svezení ve Fiatu Grande Punto S2000 po boku Jaromíra Tarabuse, vyhlášená 18. února, již zná svého vítěze!

Vaším soutěžním úkolem bylo poslat nám odkaz na internetovou adresu nebo vlastní foto či video dokumentaci z extrémního skoku posádky Jaromír Tarabus – Daniel Trunkát na Rally Norway. Šlo o skok na RZ 11 Lillehammer 1, krátce po startu rychlostní zkoušky, přímo za tunelem. Při dopadu se poškodila přední část vozidla.

Úkol se ukázal jako nadmíru složitý, neboť nám žádný odkaz na tento skok, ani vlastní dokumentace ve formě fotografií či videozáznamu, nedorazily. Nechceme však soutěž nechávat bez vítěze, takže jsme po poradě vyhlásili jakožto výherce soutěžícího, který přistoupil k obtížně splnitelnému úkolu s kreativní nadsázkou. Při nedostatku jiných materiálů zaslal alespoň tuto zdařilou komiksovou koláž toho, jak to na inkriminovaném skoku asi mohlo v daný moment vypadat.Autorem obrázku a zároveň výhercem naší soutěže je Jan Mečíř z Jičína. Gratulujeme!

Svezení ve voze S2000 s Jaromírem Tarabusem za volantem bude s výhercem dohodnuto v termínu, který mu bude časově vyhovat.
Děkujeme i ostatním fanouškům, kteří nám zaslali nějaké materiály související s posádkou. Ti byli odměněni podpisovými kartami posádky (rozeslány v pátek 13.3.) Všem ostatním potom přejeme mnoho pěkných a vzrušujících zážitků při sledovaní právě počínající hlavní části soutěžácké sezony roku 2009!Tento článek je z Rally2.com - Rallysport Příluky: infomace, fotografie a videa z rally
Rally2.com - Rallysport Příluky

URL adresa článku: http://www.rally2.com/article.php?sid=1936