T&T! Pošli skok a svez se v S2000!
Datum: Čtvrtek, 19 Únor 2009 @ 17:32:51
Téma: Zahraniční souteže

Rally2.comPosádka Jaromír Tarabus - Daniel Trunkát hledá videozáznam či fotografie ze skoku na Rally Norway 2009, při kterém dopadla tvrdě na přední část vozu, která se poškodila. Ráda by formou soutěže požádala o pomoc i vás, diváky, respektive čtenáře www.rally2.com.



Posádka Jaromír Tarabus - Daniel Trunkát hledá videozáznam či fotografie ze skoku na Rally Norway 2009, při kterém dopadla tvrdě na přední část vozu, která se poškodila. Ráda by formou soutěže požádala o pomoc i vás, diváky, respektive čtenáře www.rally2.com.

Jde o skok na sobotní RZ 11 Lillehammer 1, za tunelem, pouhých několik set metrů (cca 200) za startem rychlostní zkoušky.

Kdo pošle odkaz na internetovou adresu, kde je dokumentace průjezdu posádky z popsaného skoku umístěna, či dokonce vlastní foto či video, dostává se do vyhodnocení soutěže o nejkvalitnější, či nejatraktivnější fotografie, nebo videozáznam z tohoto místa. Došlé materiály budou týmem vyhodnoceny a zasilatel odkazu, případně autor nejatraktivnějšího záznamu vyhrává svezení s Jaromírem Tarabusem ve voze Fiatem Grande Punto Abarth S2000 v rámci testování před březnovou Valašskou rally, konaném zhruba týden před vlastní soutěží poblíž Červené vody (případně v náhradním termínu, pokud by se objevila nějaké překážka ve svezení). Další účastníky soutěže odměníme zasláním podepsaných podpisových karet posádky. Pakliže se sejde více odkazů na stejný záznam či fotografie, rozhoduje o zařazení do soutěže dřívější čas zaslání odkazu. Uzávěrka soutěže je 8.3. 2009 ve 24 hod.

Účastníci soutěže ať posílají své odkazy či záznamy na emailovou adresu holako(zavináč)seznam.cz a uvedou zde na sebe kontakt, abychom je mohli kontaktovat v případě jejich vítězství. Do předmětu emailu napište „Soutěž o svezení“. Zájemci o zaslání podpisových karet nechť uvedou i svoji poštovní adresu, kam mají být karty zaslány.

Odkazy na zmíněný skok, případně další zajímavá videa a fotografie posádky můžete psát i do komentářů pod tento článek, ovšem ve vlastním zájmu až po té, co zašlete odkaz na uvedenou emailovou adresu!

Děkujeme za účast v soutěži!



Tento článek je z Rally2.com - Rallysport Příluky: infomace, fotografie a videa z rally
Rally2.com - Rallysport Příluky

URL adresa článku: http://www.rally2.com/article.php?sid=1926