Spuštěny webové stránky www.tarabus.cz !
Datum: Čtvrtek, 27 Březen 2008 @ 00:25:14
Téma: Týmové Informace

Dnešním dnem byl uveden do provozu zbrusu nový web soutěžácké dvojice Jaromír Tarabus – Daniel Trunkát, startující v letošní sezóně za AK Rallysport Příluky s Fiatem Grande Punto S2000. Navštívit jej můžete na internetové adrese www.tarabus.czDnešním dnem byl uveden do provozu zbrusu nový web soutěžácké dvojice Jaromír Tarabus – Daniel Trunkát, startující v letošní sezóně za AK Rallysport Příluky s Fiatem Grande Punto S2000. Navštívit jej můžete na internetové adrese www.tarabus.cz

Na novém webu posádky budete nacházet aktuality ze závodů, on-board záběry z kokpitu vozu na rychlostních zkouškách, informace z testování a podobně. Aktuálně v novinkách najdete Mirovi pocity z testování vozu s Romanem Krestou před Valašskou rally, které proběhlo během velikonoční soboty na Zlínsku. Dále je již na stránkách například fotogalerie z historie posádky a jezdce, či videa z nedávných dvou havárií, které jsou ovšem u diváků patrně stále v živé paměti.

V současné době se již Jaromír s Danielem, stejně jako ostatní posádky, připravují na svoji téměř domácí Valašskou rally, takže kromě návštěvy našich nových internetových stránek vás určitě zveme i k trati této první letošní rallye na českém území!

Ve čtvrtek večer před soutěží vám, stejně jako před Jänner rallye, přineseme aktuální krátký rozhovor s Danem Trunkátem ohledně předstartovní situace.

Aleš HolakovskýTento článek je z Rally2.com - Rallysport Příluky: infomace, fotografie a videa z rally
Rally2.com - Rallysport Příluky

URL adresa článku: http://www.rally2.com/article.php?sid=1800