Mira Tarabus s vozem Škoda Felicia Kit Car 1,6
Datum: Čtvrtek, 16 Březen 2006 @ 23:09:23
Téma: Týmové Informace

Rally2.comNa XXV. Valašské rally se objeví posádka Mira Tarabus – Daniel Trunkát s vozem Škoda Felicia Kit Car 1,6. Pro zlínského pilota, známého úspěšným působením s Hondou Civic ve třídě N2, je to teprve druhý start s vozem skupiny A.2005Na XXV. Valašské rally se objeví posádka Mira Tarabus – Daniel Trunkát s vozem Škoda Felicia Kit Car 1,6. Pro zlínského pilota, známého úspěšným působením s Hondou Civic ve třídě N2, je to teprve druhý start s vozem skupiny A. Ten první se uskutečnil hned při jeho soutěžní premiéře v roce 1998 s Danielem Zpěvákem na voze Škoda Favorit na Rallysprintu Kopná. Mirovi jsme při této příležitosti položili několik otázek.


O jaké vozidlo se jedná?
Je to Kit od pana Brůzla. Jedná se o stejné auto, se kterým jezdil minulý rok velké mistrovství Milan Kneifel s Jardou Blažkem. Ještě jsem v něm neseděl, ale vůz tohoto typu byl vždycky můj sen.

Takže jednoznačná otázka, jak se těšíš?
Těším se moc. Samozřejmě mám z toho taky určité obavy, protože je to úplně něco jiného, než na co jsme zvyklí. Taky mám trochu obavy z počasí. Na sněhu a ledu jsme toho letos odjeli už dost. Teď bych si chtěl takovéto auto zkusit na suchu.

Jaké budete mít na této soutěži ambice?
Jelikož vůbec netuším, co nás čeká, tak se budu snažit nasbírat co nejvíce zkušeností. Víc se uvidí až po prvním seznámení s vozem. Je možné, že nám to ze začátku moc nepůjde, ale doufám, že se do toho postupně nějak dostaneme.

On board J. Tarabuse na 6.RZ Štítkov – Setěchovice
Kliknutím na obrázek spustíte video
Onboard posádky Tarabus – Forman RZ Podhoran
Kliknutím na obrázek spustíte video


Ptal se: Pavel Zvonek
Foto: archív Milana KneifelaTento článek je z Rally2.com - Rallysport Příluky: infomace, fotografie a videa z rally
Rally2.com - Rallysport Příluky

URL adresa článku: http://www.rally2.com/article.php?sid=1433