Rally2.com rally video videa sprint crash foto fotografie

  
Info
ISSN: 1213-9173
Vydává:
Rallysport Příluky
Šéfredaktor:
Ing. Pavel Zvonek
Vedoucí týmu:
Štěpán Forman
Doporučujeme
Nyní naše stránky prohlížejí 4 host(é) a 0 uživatel(é).


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde.  
Barum rally
nejen 2008
eShop.Rally2.com
internetový obchod 
MČR - rally

TZ: Tři dny do startu Barum rally
Posláno Úterý, 14 Srpen 2001 @ 18:31:03  Vytisknout  Poslat článek známým
Autor článku: RSPříluky


Tři dny do startu Barum rally
Již jen pouhé tři dny a několik málo hodin zbývá do startu 31. Barum rally a Zlínem začínají pomalu burácet motory silných aut. Městem projíždí reklamní Ford Focus "WRC" ve žlutomodrých barvách hlavního sponzora a všichni motorističtí fandové ze širokého okolí se těší na největší motoristický svátek roku 2001.

Dnes byl na programu trénink tří rychlostních zkoušek. Jednalo se o úseky Ostrata-Slušovice, Zádveřice-Vizovice a Lípa-Březnice. Také my jsme se byli podívat na soutěžní posádky, a proto vám nyní můžeme napsat pár postřehů. Pro sledování jsme si vybrali nepříjemnou pravou zatáčku pod bordelem na nejtechničtější rychlostní zkoušce letošní Barum rally Pindule. Jednalo se o úsek asi kilometr po odbočení z okresní silnice Želechovice-Provodov. Po obhlídce trénujících posádek jsme s potěšením konstatovali skutečnost, že se do Zlína dostaviliy téměř všechny velké hvězdy letošní startovní listiny. Z předních zahraničních jezdců jsme na trati Pinduli nezahlédli pouze Rakušana Raimunda Baumschlagera a největší slovenský talent Tibora Cserhalmiho, jehož Subaru Impreza utrpělo při víkendové Sprintrally Bruckneudorf poruchu převodovky. Její oprava nebude bohužel do startu soutěže možná a tak naši diváci vysoce pravděpodobně neuvidí zajímavé srovnání špičky české a slovenské N skupiny.

Některé z trénujících posádek předváděly klidnou jízdu, ale jezdci jako Dati, Kulig, Kuzaj a další projeli zatáčku docela svižně. Nejrychlejší průjezd však předvedl želechovický Pavel Ševčík na voze Mazda 323, který se však ve startovní listině letošní Barum rally neobjevil. Mezi trénujícími nechyběly také tři posádky startující pod hlavičkou Jaroslavického AK SACO Motorsport a to Okrajek-Kozel, Kneifel-Zpěvák a naši Tarabus-Blažek.Ing. Pavel Zvonek


Související odkazy:

Video sestřihy nejen havárií
Nástrahy rally
Ostatní podniky


 
Top 5 článků za 14 dní
Reklama
"TZ: Tři dny do startu Barum rally" | Přihlásit/vytvořit účet | 0 komentář(ů)
Body

Za obsah komentářů je zodpovědný uživatel, ne provozovatel těchto stránek
  


Webhosting poskytuje: PC servis Zlín - Ing. David Zvonek
webmaster: Ing. David Zvonek, spolupráce Lukáš Vičánek
na obsahu stránek se podílí: Ing. Pavel Zvonek, Zdeněk Vladyka, Ing. David Zvonek, Štěpán Forman a další


© Copyright RS-Příluky. Stránka potřebuje 1.610473 vteřiny k natažení.