Rally2.com rally video videa sprint crash foto fotografie

  
Info
ISSN: 1213-9173
Vydává:
Rallysport Příluky
Šéfredaktor:
Ing. Pavel Zvonek
Vedoucí týmu:
Štěpán Forman
Doporučujeme
Nyní naše stránky prohlížejí 3 host(é) a 0 uživatel(é).


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde.  
Barum rally
nejen 2008
eShop.Rally2.com
internetový obchod 
Ostatní rally

TZ: RUFA SPORT na Pražskom Rallysprinte
Posláno Neděle, 02 Prosinec 2007 @ 19:46:14  Vytisknout  Poslat článek známým
Autor článku: RSPříluky


Už budúci týždeň u našich českých susedov odštartuje trinásty ročník Tipcars Pražský Rallysprint. Na štarte nemôže chýbať ani posádka RUFA SPORT.
Slovenský tím úspešne absolvoval celú sezónu, zvíťazil vo FIA CEZ Rally Trophy v kategórii S1600, v rámci Tempus Rally 2007 si pripísal na konto zisk tretieho miesta v absolútnom hodnotení ako aj víťazstvo v triede A6. Okrem toho vyhral v skupine A6 na prestížnej Barum Rally. Počas celej sezóny sa tím prezentoval s poľskou posádkou Grzegorz Grzyb – Róbert Hundla. Na štarte v Prahe ale bude všetko inak. V jednom termíne so súťažou v Prahe totiž štartuje v Maďarsku Start Auto Mikulás Rallye a v Poľsku Rajd Cieszyńska Barbórka. A práve poľská súťaž zapríčinila, že stabilná posádka RUFA SPORT Grzyb s Hundlom sa v Prahe nepredstavia. Ich miesto vo vozidle Suzuki Swift S1600 vo farbách RUFA SPORT zaujmú bratia Roman a Pavel Odložilíkovci.

Roman Odložilík začal svoju súťažnú kariéru v kategórii historických vozidiel. Tu vybojoval v roku 2003 s vozidlom Porsche titul absolútneho majstra. Potom už nasledoval prestup do súčasných vozidiel. Po rôznych viac či menej vydarených experimentoch a skúšaní rôznych typov vozidiel sa mu začalo dariť až v kategórii Super 1600. Najskôr štartoval v národných šampionátoch, ale už v roku 2006 sa sústredil prevažne na štarty na súťažiach zaradených do majstrovstiev Európy. V tom istom roku dosiahol aj na svoje prvé absolútne víťazstvo na Rallysprinte Kopná. V sezóne 2007 si na svoje konto pripísal tretie miesta na rallysprintoch v Pačejove a na Kopnej. Na tohtoročnej Barum Rally v Zlíne sa predstavil ako prvý český jazdec za volantom špeciálu kategórie S2000 s vozidlom Fiat Grande Punto S2000. Barum Rally skončil na veľmi peknom jedenástom mieste v absolútnej kvalifikácii.

Miro Majláth
RUFA SPORT

Související odkazy:

Video sestřihy nejen havárií
Nástrahy rally
Ostatní podniky


 
Top 5 článků za 14 dní
Reklama
"TZ: RUFA SPORT na Pražskom Rallysprinte" | Přihlásit/vytvořit účet | 0 komentář(ů)
Body

Za obsah komentářů je zodpovědný uživatel, ne provozovatel těchto stránek
  


Tnx.net